ateliér kreativní a trikové fotografie čížkovice


srdíčko pro Miladku

:::   jak se zapojit a pomáhat   :::

 

Do projektu "Foto pro Miladku" se lze zapojit několika způsoby:

 

Jsem fotograf a mám zájem podpořit péči o Miladku.

 

Můžete se zapojit anonymně, ale i veřejně prostřednictvím FB (https://www.facebook.com/fotopromiladku) tím, že pro Miladku vyfotografujete jednu zakázku ročně, třeba i byť tu nejmenší z Vaší nabídky služeb. Napište si o cokoliv, co byste potřebovali o projektu nebo Miladce vědět blíže a rádi na vše odpovíme.

 

Jsem člověk s velkým srdcem a rád bych Miladce přispěl sám za svojí osobu.

 

Projekt foto pro Miladku není sbírkou v běžném slova smyslu a tak v tomto projektu nelze takto přispět. Můžete ale FB projektu sdílet mezi svými přáteli, pomoci nám oslovit fotografy ve Vašem okolí pro jejich zapojení do projektu, nechat si udělat nějakou zakázku od nás, nebo od některého ze spolupracujících fotografů projektu po domluvě s nimi a pokud chvíli vydržíte, tak se rodí myšlenka vytvořit prodejní galerii fotografií spolupracujících fotografů, kdy výtěžek z prodeje by šel také na krytí potřeb Miladky. Otevření prodejní galerie ale bude záviset na naší schopnosti nabídnout skutečně působivá a po technické stránce vysoce kvalitně zpracovaná díla, aby dárce za svojí srdečnost dostal náležité poděkování.

 

Jsme firma a máme zájem Miladce nabídnout svojí podporu.


Firemní klientala projektu je dlouhodobě hlavním zdrojem financí nejenom pro zajíšťování samotné domácí ošetřovatelské péče o Miladku, ale také pro její resocializační aktivity a podporu celé pečující rodiny, v jejímž centru jsou ještě dvě děti se zdravotním hendikepem. V případě zájmu o spolupráci vám můžeme nabídnout vysoce profesionální servis s působností po celé republice, opřený o naší rodinnou fotografickou tradici sahající až do roku 1946. Máme bohaté zkušenosti s fotografováním firemních provozů, včetně těch, co vyžadující práci v ochranných prostředcích s nutným proškolením, eventů, pracovních postupů, výrobků, ale i firemních kulturních akci a pod.

 

Uvítáme jakýkoliv námět k možné spolupráci a vůbec nezáleží na tom, zda-li jste drobný živnostník, nebo nadnárodní koncern. Důležité je pomoci Miladce a zajistit budoucnost i oběma dětem.

 

 

Projekt pro udržitelnost standardu domácí ošetřovatelské péče o Miladku. - více o projektu -

::: partneři sociálního projektu :::


Foto pro Miladku na Facebooku

 

Core Design Studio