ateliér kreativní a trikové fotografie čížkovice


srdíčko pro Miladku

:::   o projektu   :::

 

     "Člověče, přičiň se a Pan Bůh ti pomůže." Oblíbené moudro našich předků a světe div se, ono platí :-) A tak se v duchu moudrých předků snažíme nebýt zátěží sociálního systému a současně si tím zachovat potřebnou míru sebeúcty a nezávislost.

 

     Na druhou stranu bez podpory mnohých by takový výsledek nebyl možný a proto i každá pomoc v podobě využití služeb tohoto projektu je pro budoucnost Miladky i celé pečující rodiny velmi důležitá.

 

     Cílem projektu "Foto pro Miladku" je udržet vysoce funkční standard domácí ošetřovatelské péče o Miladku z vlastních zdrojů rodiny, protože si uvědomujeme velký dar, kterým disponujeme v podobě zdraví, šikovných rukou, kvalitní rodinou a životním optimismem. Ne každý má takové štěstí v neštěstí a pro takové je třeba šetřit omezené zdroje v sociálním systému státu stejně, jako zdroje nadací či dalších neziskových organizací pomáhajících lidem řešit obtížné životní situace. Je jenom na nás, každém jednotlivci, jestli se evolucí z Homo Sapiens Sapiens staneme typem Homo Sine Corde nebo typem Homo Humanus.

 

     Je na každém z nás, jakou cestou se vydáme a jelikož považujeme symboliku i moudra předků za velké dědictví, stojíc na rozcestí volby vydlážděné cesty ústavní péče a všelijakými dávkami, nebo prověřit svojí víru v sebe sama, pak raději volíme prověrku své víry i schopností.

 

     Hlavním pilířem projektu "Foto pro Miladku" je trikové fotografování s grafickou postprodukcí. Kvalitní triková fotografie je doménou výtvarného pojetí práce, které nelze praktikovat v běžné fotografické produkci, proto si náš Ateliér kreativní a trikové fotografie zachovává podstatu sociálního podnikatelského záměru, který nemá téměř žádný dopad na poskytovatele fotografických služeb v okolí, což dokládá i přízeň společnosti Fototrend, provozující fotoateliéry v našem nejbližším okolí.

 

     Originálním autorským pilotním dlouhodobým projektem je "1.000 dětí pro nové lůžko", za kterým je trikové fotografování dětí s jejich nejoblíbenějšími hračkami, kdy tyto hračky necháváme prostupovat do života dětí jako partnery v náležitém poměrovém zvětšení a s vtisknutou jedinečnou atmosféru.

 

     Náš projekt je ojedinělým svého druhu a tak správnou cestu k jeho efektivitě a globálnosti teprve hledáme.

 

     Budete-li mi pocit, že v rámci projektu "Foto pro Miladku" bychom pro Vás mohli poskytnout odborné fotografické služby i v jiném fotografickém směru, ve kterém byste potřebovali více než Vám mohou poskytnout fotografové a fotoateliéry ve Vašem okolí, rozhodně budeme za Miladku rádi. Ukázky další odborné fotografické práce si můžete prohlédnout na stránkách fotografa Lubomíra Harrera.

 

S upřímným srdcem všem děkujeme za podporu při péči o Miladku.

 

::: partneři sociálního projektu :::


Foto pro Miladku na Facebooku

 

Core Design Studio